Ательє

Окрім моделей, що є у наявності, ми також приймаємо замовлення на індивідуальний пошив. Вибір кольорів майже нескінченний, а задоволення від речі, що зроблена спеціально для вас, неможливо переоцінити. Строк виготовлення таких замовлень, як правило, становить від двох до чотирьох тижнів.  Розказуємо, як це відбувається:

ВИБІР МОДЕЛІ ВИБІР МОДЕЛІ
Це може бути будь-яка модель з нашої колекції. Якщо ви вагаєтесь, ми детально розкажемо про особливості кожної з них, щоб ви могли обрати ту саму, що відповідатиме вашим потребам.
КАСТОМІЗАЦІЯ КАСТОМІЗАЦІЯ
За вашим бажанням ми можемо нанести ваші ініціали або будь-який інший текст на саквояж. Це безкоштовно.
ВИБІР КОЛЬОРУ ТА МАТЕРІАЛІВ ВИБІР КОЛЬОРУ ТА МАТЕРІАЛІВ
Різномаїття матеріалів, з яких може бути виготовлений саквояж вельми широке: штучна та натуральна шкіра, текстиль, замша, лак, килими ручної роботи, хутро, поєднання цих матеріалів, тощо. Палітра доступних кольорів теж має задовольнити будь-які ваші побажання. Ми надішлемо вам фото та відео зразків та дамо свої рекомендації щодо вибору.
ВНЕСЕННЯ ПЕРЕДОПЛАТИ ВНЕСЕННЯ ПЕРЕДОПЛАТИ
Націнка на індивідуальні замовлення становить від +15% до стандартної ціни моделі. Після узгодження усіх деталей щодо дизайну, ми підготуємо і надішлемо вам рахунок для внесення 50% передоплати. Другу частину суми ви сплачуєте після отримання саквояжу.
ПОСТАВИТИ ПИТАННЯ

НАШІ РОБОТИ